Soodus!

SA-C06-HT CORE™

Specna Arms
Compare

170,00  156,30 

Laos

Tootekood: SPE-01-018324 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Specna Arms CORE™ tooteseeria hõlmab endas atraktiivse hinnaga, innovatiivse vedruvahetuse süsteemiga ja kõrgekvaliteetsetest materjalidest relvasid mis on sobilikud nii algajale kui vilunud mängijale.

Kere, kaba ja püstolkäepide on tehtud fiiberklaasiga tugevdatud plastikust. Ülejäänud osad nagu keymod tüüpi laesäär, toru, leegisummuti, vinnastushoob ja rihmakinnitused on metallist. Kerel on markeeringud ja seerianumber. Relva koostekvaliteet on tippklassist. Plastikust kere muudab relva kergemaks mistõttu sobib see relv eriti hästi nooremale mängijale ning pikemateks lahinguteks. Fiiberklaas annab plastikust kerele vastupidavuse.

Relval on CORE™ kiire vedruvahetuse süsteem mis võimaldab vajadusel relva vedru kiirelt vahetada kasvõi lahinguväljal. Vedru vahetamiseks on vaja vaid kabatoru eemaldada. Gearboxi ei ole vaja relvast välja ega lahti võtta.

Relv on piisavalt vastupidav, et selles kasutada LiPo ja LiFe akusid ning sellel on algse vedruga väljalaskekiirus kuni 120 m/s mis on igati sobilik mängimaks keskmiste vahemaade peal. Komplektis on ka M90 vedru millega saab väljalaskekiirust langetada ca 90 m/s-ni mis võimaldab relva kasutada lühikese vahemaa peal ja siseruumides.

Gearboxis on 8 mm metallist puksid, terasest hammasrattad, kerge plastikust kolb millel on terasest hambad. Gearbox võimaldab kasutada kuni M140 vedru. Relval on rullik tüüpi hop-up ning sellega ideaalselt istuv 6,03 mm täpsustoru mis muudab relva täpsemaks ja parandab laskekaugust.

Relval on 22 mm RIS relss, metallist laesäär ja reguleeritava pikkusega kaba. Relsile kinnituvad allaklapitavad sihikud mis on soovi korral lihtsasti eemaldatavad. Summuti kinnitub standardse 14 mm vastupäeva keermega.

Komplektis on:

– relv
– salv
– sihikud
– lisavedru M90
– aku
– laadija


Relva pikkus: 750-840 mm
Toru pikkus: 320 mm
Magasini maht: 300 kuuli
Hop Up: Reguleeritav
Laskekiirus: 90/120 m/s (erineva vedruga)
Kaal: 2345 g