Blaster Devil

ASG
Compare

8,40 30,75 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

BLASTER DEVIL on ASG tippklassi kuulide bränd. Kuulid läbivad range kvaliteedi kontrolli mis tagab parima võimaliku kvaliteedi. Lubatud suurim läbimõõdu erinevus nende kuulide puhul on +/- 0.01mm millega on loodud täiesti uus kvaliteedistandard. Blaster Devil kuule on saadaval kaaluga 0,20 – 0,40g ning need sobivad kasutamiseks kõigis relvades. Eriti soovitame selle klassi kuule snaiperrelvades ja täpsustoruga AEG relvades kasutamiseks. Purgis on 3000 kuuli.


0.20 g kuulid tagavad relvale keskmise laskeulatuse ning täpsuse. Selle raskusega kuulid on võetud aluseks enamikele väljalaskekiiruse testidele.
0.25 g kuulid tagavad relvale väga hea laskeulatuse ning täpsuse. Seetõttu on see väga populaarne valik kõigis AEG, CO2 ja gaasirelvades.
0.28g kuulid on mõeldud suure väljalaskekiirusega AEG relvadele ning snaiperrelvadele.
0.30g kuulid on standardina kasutusel snaiperrelvades ja tuunitud AEG relvades. Selle kaaluga kuulid on väga stabiilse lennuga ning tagavad hea täpsuse.
0,36 g kuulid on mõeldud peamiselt snaiperrelvadele. Selle kaaluga kuulid lendavad stabiilselt ja tabavad sihtmärki tugeva jõuga.
0.40 g kuulid on mõeldud peamiselt snaiperrelvadele. Selle kaaluga kuulid lendavad stabiilselt ja tabavad sihtmärki tugeva jõuga.

Sulle võib meeldida ka…