AIRSOFT RELVADE RENT & ÜRITUSED

Airsoft lahing on mõnus sportmäng mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust ning muudab meeldejäävaks iga firmaürituse, sünnipäevapeo või poissmeesteõhtu.

Mängu käigus on võimalik näha mängijate juhiomadusi ja meeskonnatöö oskust. Tavapärasest erinevas adrenaliinirohkes situatsioonis viibimine võib sageli kolleegis või sõbras välja tuua seni varju jäänud külgi.

Softair.ee pakub võimalust pidada airsoft lahinguid erinevates paikades üle Eesti. Soovi korral ja sobiva mängukoha olemasolul korraldame mänge ka kliendi poolt valitud kohas. Mänguks sobivad nii hõredamad metsaalused kui ka kõrvalised hooned.

Võimalik on mängida ainult oma seltskonnaga (soovitavalt min. 8 inimest) või osaleda isikliku või rendirelvaga mõnel avalikul mängul. Infot mängude toimumise kohta leiate meie Facebooki lehelt. Avalikul mängul osalemine on reeglina tasuta või pisikese (1-10€) tasu eest.

Rendirelvadeks on klassikaline AK47, M4 ning Saksa armees kasutusel olev G36. Seltskondadel on soovitav valida relvad nii, et erinevatel meeskondadel oleksid erinevad relvad. See muudab mängu käigus vastase äratundmise lihtsamaks ning aitab vältida omade pihta tulistamist.

Airsoft relvade rentAirsoft relvade rent

Airsoft relva rent

 

 

 

 

 

Rendirelvade laskeulatus on 40-60 m ning hop-up süsteem tagab kuulide sirgjoonelise lennu kogu laskeulatuses.

Soovitav on mängule selga panna tumedam riietus mis võib ka mängu käigus määrduda. Samuti on kasulik pea ja kaela kaitseks kanda mütsi ja salli ning käte kaitseks kindaid. Jalanõudeks sobivad paremini kõva tallaga saapad aga mängida võib ka tossudega.


Relvarent 15 €/komplekt (24 H). Relva väljastamine ja tagastamine meie keldris aadressil Pae 72. Külastamiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida.

Komplektis sisaldub:

  • Automaatrelv Li-Po akuga
  • Kuulid (1000tk)
  • Kaitseprillid või mask

Privaatse mängu korraldamise paketid gruppidele:

Kuni 10 inimest 160 €
11-16 inimest 235 €
17-20 inimest 280 €
21-25 inimest 350 €
26-30 inimest 420 €

Paketis sisalduvad:

  • Automaatrelvad Li-Po akudega
  • Kuulid (1000tk/relva kohta)
  • Kaitsemaskid
  • Mängukorralduslikud vahendid
  • Instruktori tasu kuni 3 h pikkuseks ürituseks

*Laigulised riided ei sisaldu paketis
*Väljaspool Harjumaad lisandub varustuse transpordikulu sõltuvalt kilometraažist
*Hinnad sisaldavad KM 20%

Soovi korral on võimalik tellida pikemat üritust 3 X 6 m peotelgi, laudade, toolide ning grilliga. Küsi pakkumist!